Forum Wrocław
ile czasu spędzacie przy komputerze? - Wersja do druku

+- Forum Wrocław (http://www.forumwroclaw.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-10.html)
+--- Dział: Inne (/forum-13.html)
+--- Wątek: ile czasu spędzacie przy komputerze? (/thread-114.html)

Strony: 1 2


ile czasu spędzacie przy komputerze? - Klio - 01-13-2013 09:23 AM

Ile czasu dziennie spędzacie przy komputerze? Czy wolicie porozmawiać na gg z kumplem, który mieszka blok dalej, bo Wam się nie chce z nim spotykać?
A może jesteście zdystansowani wobec internetu i korzystacie z niego jako ''koniecznego zła''?


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - Kontrolka - 01-13-2013 01:07 PM

Korzystam... wiem, niestety za dużo... staram się wynajdowac sobie różne inne zajęcia, zamiast komputera i przyznaję, coraz lepiej mi to wychodzi


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - Dębacka - 01-13-2013 08:19 PM

Niedużo.... sprawdzam pocztę, załatwiam sprawy bankowe i w sumie niewiele więcej... za to używam komputera do oglądania filmów, a to mi zwiększa czas spędzany z komputerem


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - GallAnonim - 01-14-2013 11:23 AM

ja niestety jestem typem marnotrawiącym mase czasu przed komputerem. wchodzę niby tylko p oto by sprawdzić pocztę a tu trach i godzina zleciała. Czasem bezsensownie siedzę godzinami i przeglądam stronki z glupimi obrazkami-wszystko byleby sie nie uczyć.


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - Mała Mi - 01-14-2013 08:13 PM

Niestety spędzam zdecydowanie za dużo czasu przed komputerem. Pierwsze co robię rano, to sprawdzam pocztę, gdy wracam z uczelni, to od razu włączam laptopa. Czas na mały odwyk. Uśmiech


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - KsiezycowyKrolik - 01-14-2013 08:14 PM

Kiedyś o wiele więcej czasu spędzałam na kompie i o dziwo najwięcej trwoniłam go jako nastolatka. Teraz, dla własnego dobra, jeśli nie muszę z niego korzystać to ograniczam się do sprawdzania poczty i oglądania filmów, słuchania muzyki (leci w tle). Mam wystarczająco powyżej (swoich króliczych Oczko ) uszu klepanie w klawiaturę w pracy. Smutny


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - GallAnonim - 01-15-2013 04:40 PM

Króliku,w takim razie zazdroszczę! Ja potrafię nie wylączać komputera przez caly dzień.Mam wrażenie,że to może z powodu zimy i po prostu w domu nie ma się nic innego do roboty.albo to ,albo ukryta prawda i inne dlaczego ja ;P


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - liike - 05-11-2013 07:44 PM

dużo, bardzo dużoFirefox


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - Nina_Jaś - 08-06-2013 06:16 AM

Dużo, za dużo... Oczko


RE: ile czasu spędzacie przy komputerze? - qunszt - 08-29-2013 11:20 AM

za dużo, praktycznie cały dzień.