Forum Wrocław
T-Mobile Nowe Horyzonty - Wersja do druku

+- Forum Wrocław (http://www.forumwroclaw.com.pl)
+-- Dział: Wrocław (/forum-1.html)
+--- Dział: Kina i teatry (/forum-5.html)
+--- Wątek: T-Mobile Nowe Horyzonty (/thread-135.html)



T-Mobile Nowe Horyzonty - KsiezycowyKrolik - 01-14-2013 10:44 PM

Musiałam podjąć ten wątek. Choćby dlatego, że nie można wprost ocenić genialności filmów wykraczających poza granice konwencjonalnego kina, które są prezentowane na NH.
Z tegorocznej edycji najbardziej trafił do mnie film "Miłość". Może i sztampowa nazwa, ale klimat tego filmu był wprost nie do opisania.

Jestem tak zachwycona ideą tego festiwalu, że jego program mam przyczepiony na tablicy i sukcesywnie nadrabiam braki, które spowodowane były niemożnośćią bycia w dwóch salach kinowych jednocześnie.

A jak Wasze wrażenia? Uważam, że NH pretendują do jednego z lepszych wydarzen kulturalnych w Polsce. Może macie jakieś pokrewne festiwale godne polecenia? Uśmiech


RE: T-Mobile Nowe Horyzonty - peggybr0wn - 01-14-2013 10:47 PM

Hmm, z ciekawości weszłam na stronę i muszę powiedzieć, że zaintrygowała mnie w rozpisce "Babcia Lo-fi". Brzmi intrygująco, chyba go sobie obejrzę. Duży uśmiech


RE: T-Mobile Nowe Horyzonty - KsiezycowyKrolik - 01-14-2013 10:55 PM

Mnie poruszył podczas tej edycji film "Nietykalni". Uważam, że to genialny obraz. Z jednej strony rozwesela, z drugiej pokazuje w jak nieoczekiwany sposob może narodzić się przyjaźń. Po-le-cam! (Gdyby ktoś jeszcze nie widział. Oczko )


RE: T-Mobile Nowe Horyzonty - GallAnonim - 01-15-2013 03:55 PM

O Nowych Horyzontach nie słyszałem,ale o samych tytułach i owszem. Nietykalni i mnie chwycił za serce, nieprawdopodobne przedstawienie istoty walki z chorobą i przypisaniem społecznym.


RE: T-Mobile Nowe Horyzonty - Sussfunc43 - 03-05-2015 03:49 PM

Naprawde bardzo dobrze że wszystko się rozwija po to, a by pomagać nam a nie szkodzić. Bardzo fajny pomysł!

_______________________
http://catchemotion.pl/kto-chwyta/


RE: T-Mobile Nowe Horyzonty - muzalewski2 - 10-22-2015 01:03 PM

W ogóle kino nowe horyzont wyróżnia się na tle pozostałych.
Lepsze filmy + reklama trwa ok 10 minut a nie 30

ide poczytać artykuł kruk zadłużenia