![]() |
|
Obóz dla chłopaków - Wersja do druku +- Forum Wrocław (https://www.forumwroclaw.com.pl) +-- Dział: Pozostałe (/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (/forum-11.html) +--- Wątek: Obóz dla chłopaków (/thread-406.html) |
Obóz dla chłopaków - Nidi - Dzisiaj 11:18 AM Dzień dobry! Zastanawiam się nad zapisaniem syna na letni obóz i zwróciła moją uwagę oferta obozu „dla chłopaków” Kogis https://www.kogis.pl/s/oboz-dla-chlopakow/ . Chciałbym wiedzieć, czym taki wyjazd różni się od klasycznych obozów. Czy program rzeczywiście został opracowany z myślą o zainteresowaniach chłopców, czy to tylko chwytliwa nazwa? Będę wdzięczny za opinie. RE: Obóz dla chłopaków - Retes - Dzisiaj 11:19 AM Moim zdaniem różnica jest zauważalna. W harmonogramie dominuje aktywność fizyczna, gry terenowe, zadania zespołowe oraz elementy survivalowe. Dzieci mają okazję rywalizować, ale jednocześnie uczą się współdziałania i wzajemnego wsparcia. To świetna propozycja dla chłopców, którzy lubią ruch, przygodę i różnego rodzaju wyzwania. |