Create an Account
x

Log in

Username:

Password:
 

or Register

  Nie pamiętam hasła



Reklama

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy łączy nas piłka
Autor Wiadomość
braciano Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Post: #1
Czy łączy nas piłka
Po meczu z Senegalem nie daje mi spokoju jedna informacja. Gdy tylko mecz się zakończył kibice Senegalu poszli podziękować swoim piłkarzom za grę, a następnie wrócili na trybuny by je posprzątać po sobie. Wysprzątali wszystkie śmieci również po Polakach bo w wielu miejscach siedzieli obok siebie. Dla Senegalczyków mecz był świętem. Nie spektaklem dla nacjonalistów by wnosić swoje chore flagi, ale dla tych co chcą oglądać dobrą piłkę nożną. Biskupi coraz głośniej mówią o mowie nienawiści, o państwach totalitarnych w Europie środkowej. Patrząc na Senegalczyków mam wrażenie że oddalamy się od cywilizacji. Nie dziwi mnie, że ich piłkarze zarabiają 1/3 więcej od Polaków. Po co komu zawodnicy, którzy grają głównie w reklamach, a nie na boisku. Społeczeństwo potrzebuje igrzysk. Potrzebuje ich Putin, który okupuje część Ukrainy. Potrzebuje też polski rząd by politycy mogli pokazać się wśród piłkarzy w szatni. Czy łączy nas piłka, czym dla Ciebie jest kibicowanie zachęcam do lektury artykułu na stronie Inside Your Life http://www.insideyourlife.pl/2018/06/czy...nozna.html .
[Obrazek: f3567b81c1fbf7c2c8a2ffec3858.jpeg]
06-26-2018 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

gabinet psychoterapii katowice

architekt wnętrz wrocław

Polecamy: