Forum Wrocław

Pełna wersja: Obóz dla chłopaków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Zastanawiam się nad zapisaniem syna na letni obóz i zwróciła moją uwagę oferta obozu „dla chłopaków” Kogis https://www.kogis.pl/s/oboz-dla-chlopakow/ . Chciałbym wiedzieć, czym taki wyjazd różni się od klasycznych obozów. Czy program rzeczywiście został opracowany z myślą o zainteresowaniach chłopców, czy to tylko chwytliwa nazwa? Będę wdzięczny za opinie.
Moim zdaniem różnica jest zauważalna. W harmonogramie dominuje aktywność fizyczna, gry terenowe, zadania zespołowe oraz elementy survivalowe. Dzieci mają okazję rywalizować, ale jednocześnie uczą się współdziałania i wzajemnego wsparcia. To świetna propozycja dla chłopców, którzy lubią ruch, przygodę i różnego rodzaju wyzwania.
Przekierowanie